Donderdag toernooi van 19 december

Het laatste donderdagtoernooi van 2024 was met 26 teams niet volledig bezet. Wegens de aankomende kerstdagen was het een week eerder en daardoor een dag na het toernooi van PUK Haarlem. In januari is het weer gewoon de 4e donderdag van de maand. We beginnen wel voortaan een half uur eerder, zodat we iets eerder klaar zijn.

Ons kerstversieringteam Ivonne, Miriam, Marianne en Petra hadden de kantine gezellig in een kersttooi gehuld en de bar en keuken brigade bestaande uit René, Janneke, Marja, Enni en Hans zorgden weer voor een drankje en de lekkere soep, broodjes, slaatjes en snacks. Betty en Hennie hadden weer voor de prijzen gezorgd. Dames en heren heel veel dank.

Het was een regenachtige dag met veel wind waardoor er binnen moest worden gespeeld. Ik had 3 poules samengesteld waarvan de A en B poule met 8 teams en de C poule met 10 teams 4 partijen tegen elkaar speelden. Er werden spannende partijen gespeeld. Fanny werd niet gekust en aan het eind van de dag was er maar 1 team met 4 gewonnen , maar ook maar 1 team zonder overwinning. Dat betekent dat de krachtsverschillen klein waren.

De A poule werd gewonnen door Henk Dussel en Ben van Assema 4-28.
Don Smeulders en Martin Druif werden 2e met 3-10.
Danny Kloster en Emile van Taanom 3e met 2-9.

De B poule werd gewonnen door Petra Veldman en Remco Merkus met 3-23.
Nummer 2 Roel Tossijn en Dirk Alderden met 3-11 en Anneke v d Horn en Ria Westhoff met 3-5.

De C poule werd gewonnen door Philip Dirkzwager en Marianne van ‘t Veer met 3-17 met Jan Swart en Lourdes Perez met eveneens 3-17 als 2e. Op basis van de uitslag van de eerste partij werd deze volgorde bepaald.
Nummer 3 werden Betty Roobeek en Jopie Benjamin met 3-11.

Volgende toernooi op 23 januari maar dan om 10 uur.

De volledige uitslag met foto’s staat op de website petanquezaken.nl 

Antoine