Print this Pagina

Donderdagtoernooien

Donderdagtoernooien          
           
woensdag 9 januari 2019   Keuken      
    Gery Kramer keuken donderdag voorbereiden (verse soep etc.) 10:00 – 12:30  
    Herman Bierman keuken donderdag voorbereiden (verse soep etc.) 10:00 – 12:30  
           
donderdag 10 januari 2019   Bezetting      
    Gert-Jan Kramer wedstrijdleider 08:00 – 18:00  
    Cor Rodenburg koffie 08:30 – 10:30  
    Anja Dussel keuken opstarten 08:30 – 10:30  
    Willem Haver bar/keuken 10:30 – 17:00  
    Ria Draisma bar/keuken 12:00 – 17:00  
           
woensdag 23 januari 2019   Keuken      
    Gery Kramer keuken donderdag voorbereiden (verse soep etc.) 10:00 – 12:30  
    Herman Bierman keuken donderdag voorbereiden (verse soep etc.) 10:00 – 12:30  
           
donderdag 24 januari 2019   Bezetting      
    Gert-Jan Kramer wedstrijdleider 08:00 – 18:00  
    Cor Rodenburg koffie 08:30 – 10:30  
    Gery Kramer keuken opstarten 08:30 – 10:30  
    Ruud van Wigcheren bar/keuken 11:00 – 17:00  
    Bert van Wigcheren bar/keuken 11:00 – 17:00  
           
woensdag 13 februari 2019   Keuken      
    Gery Kramer keuken donderdag voorbereiden (verse soep etc.) 10:00 – 12:30  
    Herman Bierman keuken donderdag voorbereiden (verse soep etc.) 10:00 – 12:30  
           
donderdag 14 februari 2019   Bezetting      
    Gert-Jan Kramer wedstrijdleider 08:00 – 18:00  
    Cor Rodenburg koffie 08:30 – 10:30  
    Anja Dussel keuken opstarten 08:30 – 10:30  
    Willem Haver bar/keuken 10:30 – 17:00  
    Tineke Haver bar/keuken 10:30 – 12:30  
    Ria Draisma bar/keuken 12:30 – 17:30  
           
woensdag 27 februari 2019   Keuken      
    Gery Kramer keuken donderdag voorbereiden (verse soep etc.) 10:00 – 12:30  
    Herman Bierman keuken donderdag voorbereiden (verse soep etc.) 10:00 – 12:30  
           
donderdag 28 februari 2019   Bezetting      
    Gert-Jan Kramer wedstrijdleider 08:00 – 18:00  
    Cor Rodenburg koffie 08:30 – 10:30  
    Anja Dussel keuken opstarten 08:30 – 10:30  
    Ruud van Wigcheren bar/keuken 11:00 – 17:00  
    Bert van Wigcheren bar/keuken 11:00 – 17:00  
           
woensdag 13 maart 2019   Keuken      
    Gery Kramer keuken donderdag voorbereiden (verse soep etc.) 10:00 – 12:30  
    Herman Bierman keuken donderdag voorbereiden (verse soep etc.) 10:00 – 12:30  
           
donderdag 14 maart 2019   Bezetting      
    Gert-Jan Kramer wedstrijdleider 08:00 – 18:00  
    Cor Rodenburg koffie 08:30 – 10:30  
    Anja Dussel keuken opstarten 08:30 – 10:30  
    Ruud van Wigcheren bar/keuken 10:30 – 17:00  
    Tineke Haver bar/keuken 10:30 – 12:30  
    Gery Kramer bar/keuken 12:30 – 17:30  
           
woensdag 27 maart 2019   Keuken      
    Gery Kramer keuken donderdag voorbereiden (verse soep etc.) 10:00 – 12:30  
    Herman Bierman keuken donderdag voorbereiden (verse soep etc.) 10:00 – 12:30  
           
donderdag 28 maart 2019   Bezetting      
    Gert-Jan Kramer wedstrijdleider 08:00 – 18:00  
    Cor Rodenburg koffie 08:30 – 10:30  
    Anja Dussel keuken opstarten 08:30 – 10:30  
    Willem Haver bar/keuken 11:00 – 17:00  
    Bert van Wigcheren bar/keuken 11:00 – 17:00  
    Ria Draisma      
           
woensdag 10 april 2019   Keuken      
    Gery Kramer keuken donderdag voorbereiden (verse soep etc.) 10:00 – 12:30  
    Herman Bierman keuken donderdag voorbereiden (verse soep etc.) 10:00 – 12:30  
           
donderdag 11 april 2019   Bezetting      
    Gert-Jan Kramer wedstrijdleider 08:00 – 18:00  
    Cor Rodenburg koffie 08:30 – 10:30  
    Anja Dussel keuken opstarten 08:30 – 10:30  
    Ruud van Wigcheren bar/keuken 10:30 – 17:00  
    Tineke Haver bar/keuken 10:30 – 12:30  
    Gery Kramer bar/keuken 12:30 – 17:30  
           
woensdag 24 april 2019   Keuken      
    Gery Kramer keuken donderdag voorbereiden (verse soep etc.) 10:00 – 12:30  
    Herman Bierman keuken donderdag voorbereiden (verse soep etc.) 10:00 – 12:30  
           
donderdag 25 april 2019   Bezetting      
    Gert-Jan Kramer wedstrijdleider 08:00 – 18:00  
    Cor Rodenburg koffie 08:30 – 10:30  
    Anja Dussel keuken opstarten 08:30 – 10:30  
    Willem Haver bar/keuken 11:00 – 17:00  
    Bert van Wigcheren bar/keuken 11:00 – 17:00  
         

Permanent link to this article: http://www.celeritas-petanque.nl/index.php/kantinerooster-2/donderdagtoernooien/