Print this Pagina

TAT 2011-2012

Uitslag Finaledag

TAT 2012
Finaledag – 1e Klasse
Finale 18 maart 10.00 uur
Nr 1e Klasse R1 Uitslag R2 Uitslag R3 Uitslag WP S
A01 Leopold Küppers 2 8 13 3 8 13 4 12 13 0
A02 Ben van Assema 1 13 8 4 13 4 3 10 13 2 OR +6
A03 Rob Veenis 4 9 13 1 13 8 2 13 10 2 OR -1
A04 Jan Quax 3 13 9 2 4 13 1 13 12 2 OR -5













A05 Gerard Wierbos 6 13 6 7 13 11 8 13 6 3
A06 Chris van Ginneken 5 6 13 8 13 9 7 2 13 1
A07 Frank Sander 8 13 4 5 11 13 6 13 2 2
A08 Greet Alles 7 4 13 6 9 13 5 6 13 0

























0

Halve finale











Ben van Assema 13 10









Frank Sander 10 13






















Gerard Wierbos 10 13









Rob Veenis 13 10









Finale











Rob Veenis 13 10
Clubkampioen

Ben van Assema 10 13
2e plaats




Troostfinale











Frank Sander 13 7
3e plaats




Gerard Wierbos 7 13
4e plaats
















Finaledag – 2e Klasse
Finale 18 maart 10.00 uur
Nr 2e Klasse R1 Uitslag R2 Uitslag R3 Uitslag WP S
B01 Ron Peek 2 13 9 3 13 6 4 13 2 3
B02 Jans de Vries 1 9 13 4 9 13 3 13 7 1 OR +2
B03 Jan Oskijan 4 13 9 1 6 13 2 7 13 1 OR -2
B04 Sylvia Schekkerman 3 9 13 2 13 9 1 2 13 1 OR 0


























B05 Emile van Taanom 6 7 13 7 13 11 8 13 8 2 OR -4
B06 Marian Parent 5 13 7 8 13 7 7 6 13 2 OR -1
B07 Herman Abbes 8 13 1 5 11 13 6 13 6 2 OR +5
B08 Gert-Jan Kramer 7 1 13 6 7 13 5 8 13 0

























0

Halve finale











Ron Peek 13 5









Marian Parent 5 13






















Herman Abbes 13 8









Jans de Vries 8 13









Finale











Ron Peek 13 12
2e Klasse kampioen

Herman Abbes 12 13
2e plaats




Troostfinale











Jans de Vries 13 11
3e plaats




Marian Parent 11 13
4e plaats



 

De voorronden van de TAT 2012 zitten er op. Hieronder de eindstand en de indeling voor de finaledag op 18 maart. Deze dag begint om 10:00 uur.

1K achter je naam betekent de je in de finale van de 1e klasse om het clubkampioenschap speelt.

2K achter je naam betekent dat je in de finale van de 2e klasse speelt. Dick Icke heeft zich voor de 2e klasse geplaatst, maar kan 18 maart niet spelen. Daardoor heeft Sylvia Schekkerman ook een plaats gekregen.

 

TAT 2011-2012
Alle poules spelen een halve competitie. De beste vier uit poule A en poule B plaatsen zich voor de 1e klasse finale
De nummers 5 t/m 8 uit poule A en poule B plaatsen zich voor de 2e klasse finale.



























De beste vier uit de middagcompetitie plaatsen zich voor de middagfinale



























Update 07-03-12 Uitslagen
Laatste speeldag halve competitie 5 maart 2012 – Finale zondag 18 maart

Rng Poule A Nr A01 A02 A03 A04 A05 A06 A07 A08 A09 A10 A11 WP S
1 Leopold Küppers A05 7 13 13 2 13 8 13 8

11 13 13 2 13 6

13 10 13 5 7 42 1K
2 Chris van Ginneken A10 13 7 13 11 9 13 13 10 10 13 13 3 13 7 13 10



13 6 7 30 1K
3 Frank Sander A04 13 9 13 12 13 12

8 13 13 9 11 13 13 6

10 13 13 7 6 13 1K
4 Jan Quax A07 8 13 7 13 13 7 13 11 2 13 13 3

13 6

7 13 13 7 5 3 1K
5 Ron Peek A03 13 5 13 6

12 13 8 13 10 13 7 13 10 13

13 9 13 10 4 4 2K
6 Dick Icke A08 13 7 13 10 13 10 6 13 6 13 13 10 6 13



10 13 11 13 4 -11 A
7 Marian Parent A06 13 9 13 10 13 10 9 13 13 11

3 13 10 13

3 13 12 13 4 -16 2K
8 Herman Abbes A02 13 9

6 13 12 13 2 13 10 13 13 7 10 13

11 13 13 10 3 -14 2K
9 Sylvia Schekkerman A11 13 11 10 13 10 13 7 13 5 13 13 12 7 13 13 11

6 13

3 -28 2K
10 Jan Swart A01
9 13 5 13 9 13 13 7 9 13 13 8 7 13

7 13 11 13 2 -23
Ans Kramer – UIT A09





















0 0

0
Update 07-03-12 Uitslagen
Laatste speeldag halve competitie 5 maart 2012 – Finale zondag 18 maart

Rng Poule B Nr B01 B02 B03 B04 B05 B06 B07 B08 B09 B10 B11 WP S
1 Gerard Wierbos B02 13 7

13 2 13 3 13 12

13 12 13 3 13 7 13 10 13 12 9 49 1K
2 Ben van Assema B08 12 13 3 13 12 13 13 11 13 9

13 1

13 2 13 4 9 13 5 22 1K
3 Rob Veenis B01

7 13 13 8 12 13 12 13

13 10 13 12 13 3 9 13 13 5 5 15 1K
4 Greet Alles B11 5 13 12 13 13 5 13 5 8 13

13 6 13 9 13 9 9 13

5 13 1K
5 Emile van Taanom B10 13 9 10 13 13 10 11 13 13 6

11 13 4 13 13 7

13 9 5 8 2K
6 Jans de Vries B04 13 12 3 13 13 11

13 9

11 13 11 13 13 12 13 11 5 13 5 -12 2K
7 Jan Oskijan B05 13 12 12 13 9 13 9 13



13 12 9 13 13 12 6 13 13 8 4 -12 2K
8 Gert-Jan Kramer B03 8 13 2 13

11 13 13 9

13 12 13 12 13 8 10 13 5 13 4 -18 2K
9 Joop Schekkerman B07 10 13 12 13 12 13 13 11 12 13



1 13 11 13 13 11 6 13 2 -23
10 Ed Mahn B09 3 13 7 13 8 13 12 13 12 13

13 11 2 13

7 13 9 13 1 -42
Jos Roelofs – UIT B06





















0 0

0
Update 07-03-12 Uitslagen
Laatste speeldag halve competitie 5 maart 2012 – Finale maandag 12 maart

Rng Middagcompetitie Nr M01 M02 M03 M04 M05 M06 M07 M08 M09 M10 M11 WP S
1 Co Ligthart M02 13 10

13 2 13 8 13 11 13 4

13 2 4 13 13 6 13 4 8 48 KMP
2 Martin van Hamersveld M04 10 13 8 13 13 9

6 13 13 2

13 0 13 5 13 7 13 5 6 35
3 Piet Watertor M09 5 13 13 4 5 13 5 13 13 6 13 9

13 10

13 6 13 10 6 9
4 Gerard Koersen M05 13 5 11 13 13 2 13 6

7 13

13 7 6 13 12 13 13 12 5 17
5 Wim Schwärzer M11 13 6 4 13 13 8 5 13 12 13 13 12

13 1 10 13 10 13

4 1
6 Jeanne Bruin M03 8 13 2 13

9 13 2 13 13 2

13 3 13 5 13 7 8 13 4 -1
7 Jan Breedt M01

10 13 13 8 13 10 5 13 12 13

2 13 13 5 13 10 6 13 4 -11
8 Willy Visser M10 10 13 6 13 7 13 7 13 13 12 8 13

13 4 6 13

13 10 3 -21
9 Meindert Mooij M06 13 12 4 13 2 13 2 13 7 13



13 9 9 13 13 8 12 13 3 -32
10 Tonnie Dusseljé M08 13 2 2 13 3 13 0 13 7 13 9 13



10 13 4 13 1 13 1 -57
Gerrit Portengen – UIT M07





















0 0

Permanent link to this article: http://www.celeritas-petanque.nl/index.php/competities/interne-competities/interne-competities-2011/tat-2011-2012/

Geef een reactie

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.