Print this Pagina

Uitslagen KO + eindstand na de finale



De Knock Out is afgelopen. Klik hier voor het reglement.
In beide klassen zijn er nog acht spelers over en is er geen 3e ronde nodig.


Als er een ‘F’ achter de laatste kolom staat, dan ben je geplaatst voor de finale.
Knock Out
Laatste speeldag 8 maart – Finale 27 maart 10.00 uur
Nr 1e Klasse R1 Uitslag R2 Uitslag R3 Uitslag WP S
A06 Gert-Jan Kramer A11 13 7 A03 13 0


2 19 F
A05 Frank Sander A12 13 1 A04 13 9


2 16 F
A09 Ron Peek A04 13 6 A08 13 8


2 12 F
A07 Aert Keja A02 13 5 A10 13 11


2 10 F
A01 Herman Abbes A08 13 5 A12 12 13


1 7 F
A11 Jan Quax A06 7 13 A02 13 9


1 -2 F
A03 Jopie Benjamin A10 13 10 A06 0 13


1 -10 F
A12 Greet Alles A05 1 13 A01 13 12


1 -11 F
A10 Ben van Assema A03 10 13 A07 11 13


0 -5
A04 Lia Beljon A09 6 13 A05 9 13


0 -11
A02 Daniël Denayèr A07 5 13 A11 9 13


0 -12
A08 Ans Kramer A01 5 13 A09 8 13


0 -13












0















Knock Out
Laatste speeldag 8 maart – Finale 27 maart 10.00 uur
Nr 2e Klasse R1 Uitslag R2 Uitslag R3 Uitslag WP S
B01 Dick Icke B10 13 6 B09 13 8


2 12 F
B02 Leny Castricum B03 13 6 B07 13 10


2 10 F
B08 Paul de Kuiper B05 13 8 B06 13 8


2 10 F
B09 Jans de Vries B05 13 4 B01 8 13


1 4 F
B04 Anneke v Bemmelen B11 11 13 B10 13 10


1 1 F
B03 Emile van Taanom B02 6 13 B11 13 7


1 -1 F
B06 Marja Peek B07 13 9 B08 8 13


1 -1 F
B11 Ed Mahn B04 13 11 B03 7 13


1 -4 F
B07 Leopold Küppers B06 9 13 B02 10 13


0 -7
B10 Rob Veenis B01 6 13 B04 10 13


0 -10
B05 Betty Roobeek B09 4 13 B08 8 13


0 -14












0

Finaledag – 1e Klasse
Finale 27 maart 10.00 uur
Nr 1e Klasse R1 Uitslag R2 Uitslag R3 Uitslag WP S
A01 Gert-Jan Kramer 2 13 8 3 13 11 4 9 13 2 3
A02 Aert Keja 1 8 13 4 12 13 3 13 7 1 0
A03 Herman Abbes 4 7 13 1 11 13 2 7 13 0 -14
A04 Greet Alles 3 13 7 2 13 12 1 13 9 3 11














A05 Frank Sander 6 7 13 7 13 7 8 13 12 2 1
A06 Ron Peek 5 13 7 8 13 5 7 13 5 3 22
A07 Jan Quax 8 13 9 5 5 13 6 12 13 1 -5
A08 Jopie Benjamin 7 9 13 6 7 13 5 5 13 0 -18


























0

Halve finale












Greet Alles 10











Frank Sander 13

























Gert-Jan Kramer 13











Ron Peek 5











Finale












Frank Sander 13

Clubkampioen TAT-2011

Gert-Jan Kramer 7

2e plaats





Troostfinale












Greet Alles 13

3e plaats





Ron Peek 7

4e plaats



















Finaledag – 2e Klasse
Finale 27 maart 10.00 uur
Nr 2e Klasse R1 Uitslag R2 Uitslag R3 Uitslag WP S
B01 Dick Icke 2 13 6 3 13 7 4 13 11 3 15
B02 Jans de Vries 1 6 13 4 13 6 3 13 6 2 7
B03 Anneke v Bemmelen 4 12 13 1 7 13 2 6 13 0 -14
B04 Ed Mahn 3 13 12 2 6 13 1 11 13 1 -8




























B05 Leny Castricum 6 9 13 7 10 13 8 13 8 1 -2
B06 Paul de Kuiper 5 13 9 8 13 12 7 13 6 3 12
B07 Emile van Taanom 8 13 7 5 13 10 6 6 13 2 2
B08 Marja Peek 7 7 13 6 12 13 5 8 13 0 -12


























0

Halve finale












Dick Icke 13











Emile van Taanom 10

























Paul de Kuiper 13











Jans de Vries 7











Finale












Dick Icke 13

TAT-kampioen 2011 2e klasse

Paul de Kuiper 7

2e plaats





Troostfinale












Emile van Taanom 13

3e plaats





Jans de Vries 8

4e plaats




Permanent link to this article: http://www.celeritas-petanque.nl/index.php/competities/interne-competities/competities-2010/tat-2010-2011/uitslagen-ko/

Geef een reactie

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.